Ayyıldız Telekom

İş Ortaklığı

İş Ortaklığı ve Bayilik


İş Ortaklığı Nedir?


Toplu Mesajlaşma Servisleri günümüzde hemen her sektör için bir gereklilik haline gelmiştir. Ayyıldız Telekom bu gerekliliği kurumlar adına bir fırsata dönüştürmektedir. Sunmuş olduğu Toplu SMS İş Ortaklığı Programı ile kurumların yeni müşteri kazanarak müşteri potansiyellerini artırmalarını, Ayyıldız Telekom ürünlerinin satışını yaparak kazançlarını yükseltmelerini amaçlamaktadır. Uygun kriterlere sahip İş Ortakları, Ayyıldız Telekomv'un portföyünde bulunan diğer kurumsal ürünlerin satışı konusunda da hizmet verebilmektedir. Ayıldız Telekom İş Ortağı olan kurumlar, kurumsal hizmet sunan, verilen hedefleri yerine getirebilecek, danışmanlık verebilen güvenilir firmalardan oluşmaktadır.


Mesaj Servis Sağlayıcınızın Destek Servisleri Ne Kadar İyi?


İyi bir Mesaj Servis Sağlayıcı mutlaka konusunda yetkin, sizlerin İhtiyaçlarIna cevap verebilecek bir "Teknİk Destek Ekibi"ne sahip olmalidir. Destek ekibinin Üyeleri, abonelik süreçlerç, tarifeler, ürünler ile ilgili kullanım bilgileri dahil tüm konularınoza cevap verebilmeli, sizlere Çözüm Üretebilecek bilgiye, sizin sorunlarınızı anlayabilecek zekaya sahip olmalıdır.


İş Ortağınız Olacak Mesaj Servis Sağlayıcınızın Network Kalitesi Nasıl?


Çok az sayıda Mesaj Servis Sağlayıcı kullanmış olduğunuz mesajlar için çok düşük fiyatlar sunduklarını iddia etmektedir. Bu firmalar genellikle çok düşük Network kalitesi ve hizmet standardı sunmaktadırlar. Bu yüzden göndermiş olduğunuz mesajların pek çoğu yerine ulaşmamasına rağmen sizlere iletilmiş gibi raporlanır.


Mesaj Servis Sağlayıcınız kendi uygulamalarınızda kullanabilmeniz için gerekli protokollere destek veriyor mu?


XML SMS API: XML belgeleriyle çalışan yazılım geliştiricilerin, uygulamalarına SMS gönderimini XML üzerinden entegre etmelerini sağlamak amacıyla geliştirilmiştir protokoldür.

SMPP: SMSC (shortmessage service centre) ve ESME (externalshormessageentity) arasında kullanılan iletişim protokolüdür.